Ruuter.ee

Ruuter.ee on veebileht kus on võimalik internetile teha kiirusetest.

Asus Ruuterid

Asus ruuterid on tuntud oma stabiilse ühenduse ja kiire andmeedastuse poolest. Nende ruuterite hulgas on nii lihtsaid koduseks kasutamiseks mõeldud mudeleid kui ka võimsaid seadmeid kontorivõrgu jaoks.

Huawei Ruuterid

Huawei ruuterid on järjest populaarsemaks muutumas tänu nende kõrgele kvaliteedile ja innovaatilistele lahendustele. Nende ruuterid sobivad nii koduseks kui ka kontorivõrguks.

D-Link Ruuterid

D-Link ruuterid on tuntud oma lihtsa seadistamise ja kasutamise poolest. Nende ruuterid on ideaalsed koduseks kasutamiseks ning sobivad ka kontorivõrgu jaoks.

Ubiquiti Ruuterid

Ubiquiti ruuterid on suure jõudlusega ja võimsad seadmed, mis on mõeldud kontorivõrgu jaoks. Nende ruuterite hulgas on nii juhtmega kui ka juhtmeta mudeleid.

Zyxel Ruuterid

Zyxel ruuterid on kvaliteetsed seadmed, mis on mõeldud nii koduseks kui ka kontorivõrguks. Nende ruuterite hulgas on nii lihtsaid kui ka võimsaid mudeleid.

TP-Link Ruuterid

TP-Link ruuterid on tuntud oma stabiilse ühenduse ja lihtsa kasutamise poolest. Nende ruuterid sobivad ideaalselt koduseks kasutamiseks ning on saadaval ka kontorivõrgu jaoks sobivad seadmed.